niedziela, 10 lipca 2011

Frugo na Babiej Górze - fotorelacja

Mimo trudności, jakie wszyscy ciągle napotykają w kupnie Frugo, udało nam się zabrać kilka pysznych butelek na wysokość 1725 m n.p.m. Jako hrabianki byłyśmy wielce zadowolone. Diuk i Grisly również. 
No to frugo!








Pozostała relacja z wyprawy na Diablak już wkrótce - bądźcie czujni ;]

Brak komentarzy:

Prześlij komentarz