Powiedzmy to sobie w końcu szczerze.
Zimą nie da się chodzić w papuciach.
Marząc o wojażach robimy kilka rzeczy. Podróżujemy palcem po mapie, czekając z utęsknieniem na interesujące oferty tanich lotów lub szalone promocje Polskiego Busa i sprawiamy, że zbłąkane ptaszki mogą kontynuować swoje podróże w pełnymi brzuszkami.
![]() |
| rudziki pięknie śpiewają, powiadam wam. Bardzo lubią rodzynki! |
| Chcemy to! |
Powiedzcie, dlaczego ta zima już sobie nie pójdzie?
Co do podróży, to jak na razie mamy zaplanowane same nie-papuciowe.
Tanie loty z Ryanaira i Wizzaira owszem, są, ale wszędzie tam, gdzie jest zimno, a my już mamy dość zimna. A gdy będzie ciepło, to tych lotów już nie ma.
Polski Bus i SimpleExpress zabiorą nas w maju i czerwcu do Berlina i Wilna.
Miejmy nadzieję, że pozostanie trochę czasu na kolejne szczyty ;)
Czy ktoś wymyśli ładne imię dla Pana Balkonowego Bałwana?


Brak komentarzy:
Prześlij komentarz